Hakkımızda

2011 yılında Ankara'da atıksu filtreleri yaparak faaliyete başlayan Adriyatik filtrasyon, dünyanın lider firmaları arasına girerek hızlı adınlarla ilerlemektedir. Bu başarının arkasında Ar-Ge'ye verdiği önem ve müşterilerinin beklenti ve taleplerine en iyi şekilde cevap ermesi yatmaktadır. 

Adriyatik Filtrasyon, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini yenilemektedir. Filtrasyon konusunda müşterilerinin taleplerine olumlu bir şekilde yanıt vermektedir.

Firmamız ürettiği filtreler sayesnde fiziki olarak; atık suyun ve yağların olduğu her yerdeki filtrasyon ihtiyacı sorunsuz bir şekilde giderilmektedir.

Adriyatik Filtrasyon, kısa zamanda uzun bir yol almış ve 6 yıl içerisinde 3 kıtada toplam 10 ülkeye devamlı ihracat yapar hale gelmiştir. İhracat çemberini genişleterek başarısını arttırmaya devam etmektedir.

Ürettiğimiz filtreler, ismimizden de anlaşıldığı gibi Adriyatik Denizi gibi dünyada büyük bir önem taşıyan bir Türk markası olmuştur ve olmaya devam edecektir.

size ne sunuyoruz?

teknolojik üretim

Integer adipiscing erat eget risus sollici pellentesque et non erata adipiscing erat eget risus sollici pellentes.

düşük fiyat

Integer adipiscing erat eget erata adipiscing erat eget risus sollici pellentes risus sollici pellentesque et non.

zamanında teslim

Integer adipiscing erat eget risus sollici pellentesque et non erata adipiscing erat eget risus sollici pellentes.

Dünya genelinde farklı noktalarda Adriyatik Filtre tercih ediliyor. Ürünlerimiz filtrelemeye devam ediyor.


0
Tamamlanan proje
0
Farklı ülke
0
milyon m3/yıl

son 3 yılda Adriyatik Filtre

Praesent eu rhoncus nibh. Quisque tincidunt, nisi in enetis commodo, neque quam pharetra dolor, nec lacinia urna quam. nisi in enenatis commodo Praesent eu rhoncus nibh. nec lacinia urna quam. nisi in enenatis commodo Praesent eu rhoncus nibh.
2014
73%
2015
86%
2016
93%

bize ulaşın